1. תנאי השימוש באתר ומידע כללי:
  1. ברוכים הבאים לאתר מיסיס מוריס קייטרינג, להלן: האתר
  2. האתר הינו בבעלות “הסוויטה”/ “מיסיס מוריס” ומנוהל על ידיהם (להלן: “העסק/בית העסק” ו/או “הנהלת האתר(
  3. הניסוח בלשון זכר בחלק מהסעיפים הינו מטעמי נוחות בלבד
  4. לפני ביצוע כל פעולה באתר הנכם מתבקשים לקרוא בעיון את כל תנאי השימוש בו (להלן: “תנאי השימוש” ו/או “ההסכם“) כמפורט להלן, המהווה הסכם בין משתמשי האתר לבין החברה, ואת מדיניות הפרטיות המפורטת באתר.
  5. השימוש באתר ובתכנים הנמצאים בו, קריאת מידע, הצעות, מודעות או פרסומות המתפרסמות וכן ביצוע הזמנה באתר באמצעות כל מכשיר שהוא (מחשב, מחשב נייד, טלפון סלולארי וכיוצא באלה) מעידה כי אישרתם והסכמתם לאמור בתנאי השימוש, ההתניות וכל יתר ההנחיות שבהסכם זה ובמדיניות הפרטיות, וכפי שיתעדכנו על ידי הנהלת האתר. הכול כמפורט לעיל ולהלן. 
  6. העסק שומר לעצמו את האפשרות לעדכן את האתר, תכניו, התקנון, תנאי השימוש המופיעים בו וכיוצא באלה, על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא הודעה מוקדמת. באחריותכם הבלעדית לבדוק מעת לעת, ובפרט בטרם ביצוע הזמנות באמצעות האתר, האם חלו בו שינויים, והאם שינויים אלה רלוונטיים לגביכם. כל עדכון יהא תקף החל ממועד פירסומו באתר. מובהר בזאת כי למשתמשים באתר ו/או למבצעים הזמנות באמצעותו לא תהיה כל טענה ו/או תביעה בנוגע לכל עדכון או שינוי כאמור. 
  7. העסק שומר לעצמו את הזכות הבלעדית לשנות ו/או להפסיק, לפרקי זמן קצובים או בכלל, את פעילות האתר ו/או השירותים הניתנים בו, ללא כל צורך במתן הודעה מוקדמת ועל פי שיקול דעתה הבלעדי. 
 2. מהות האתר והשירותים בו:
  1. אתר מיסיס מוריס קייטרינג הינו אתר סחר מקוון אשר נועד לספק מידע כללי על שירותי העסק ולאפשר ביצוע הזמנות של מוצרי מזון ומשקאות, מגשי אירוח, שירותי קייטרינג לאירועים וציוד נלווה, על פי התפריטים והמידע המופיעים באתר. 
  2. אנו משקיעים מאמצים רבים כדי לספק מידע איכותי ואמין ושירותים מקצועיים ומדוייקים. יחד עם זאת, זמינות המוצרים תלויה בגורמים נוספים וייתכנו מקרים בהם חלק מהמוצרים ו/או השירותים המופיעים באתר לא יהיו זמינים לרכישה. במידה ובוצעה הזמנה, נעשה מאמץ לעדכן על כך בהקדם. בנוסף, באחריותכם לבדוק את מאפייני המוצרים שברצונכם לרכוש טרם ביצוע הזמנה, ולוודא שהמוצר כמות שהוא מתאים לצרכיכם (לרבות רכיבי המוצרים, אלרגיות ורגישויות מסוימות). התמונות המופיעות באתר הינן להמחשה בלבד. 
  3. לבירורים, שאלות, הערות או הארות אודות האתר, תנאי השימוש או השירותים המוצעים בו, נא פנו אלינו לכתובת דוא”ל  [email protected]
   תוך מתן הפרטים המלאים (שם מלא, כתובת דוא”ל, טלפון ומהות הפניה) ונשיבכם בהקדם. ניתן גם לפנות בטלפון 0526403066
  4. שעות פעילות שירות הלקוחות, הינן בין השעה 9:00-17:00, בימים א’-ה’, ובין השעות 9:00-13:00 בימי ו’ וערבי חג.
   זמן המענה המשוער הינו עד 24 שעות לכל היותר.
  5. העסק אינו מתחייב שהשירותים הניתנים באתר לא יופסקו או יופרעו או יינתנו כסדרם ללא הפרעות. המשתמשים מסכימים לכך שהחברה לא תהא אחראית לכל נזק, ישיר או עקיף, שייגרם להם עקב כך.
 1. שימוש באתר:
  1. כל אדם מעל גיל 18, חברה או גוף משפטי המאוגד בישראל, רשאי להירשם, להשתמש ולהזמין את המוצרים ו/או השירותים המוצעים באתר, בכפוף לתנאים הבאים:
   1. המשתמש הינו כשיר משפטית וזכאי לבצע פעולות ללא צורך באישור אפוטרופוס. במידה ותבוצע פעולה על ידי קטין הרי שהיא לא תחייב את הנהלת האתר.
   2. המשתמש מחזיק בכתובת דואר אלקטרוני תקפה.
   3. בביצוע הזמנה, המשתמש הינו בעליו החוקי של כרטיס אשראי תקף, כרטיס חיוב ו/או כל אמצעי תשלום אחר על פי חוק כרטיסי חיוב, התשמ”ו 1986 ו/או קיבל כל הסכמה הנדרשת על פי דין מהבעלים החוקי של אמצעי התשלום לעשות שימוש בו לצרכי האתר. 
  2. למרות האמור לעיל, הנהלת האתר שומרת לעצמה את האפשרות שלא לאפשר למשתמשים מסוימים לבצע הזמנה או פעולות כלשהן באמצעות האתר, וכן לחסום משתמשים ו/או שירותים ו/או שלא לקבל הזמנות ו/או לבטלן בכל עת, על פי שיקול דעתה הבלעדי בכל עת.
  3. המשתמשים מצהירים בזאת שהפרטים האישיים שהם מוסרים לאתר הם נכונים, מדויקים, עדכניים ומלאים. חל איסור מוחלט לעשות שימוש בפרטים אישיים של אחר ו/או להתחזות לאחר.
 2. הליך ההזמנה ו/או הרכישה:
  1. ביצוע רכישות והזמנות באמצעות האתר דורש ביצוע הליך של התחברות ו/או הרשמה, ומסירת הפרטים המבוקשים באתר, לרבות יצירת סיסמה במקרה הצורך. 
  2. משתמשים יתבקשו לעבור הליך של הרשמה: משתמשים חדשים נדרשים להזין את מלא הפרטים המבוקשים (שם מלא, דוא”ל, מספר טלפון נייד, וסיסמא). משתמשים קיימים נרשמים על פי כתובת הדוא”ל והסיסמה עמן נרשמו לאתר. במידה וההתחברות נעשתה באמצעות Google או Facebook, לא תידרש הזנת סיסמה.
  3. על מנת לבצע הזמנה, על המשתמשים לבחור את הפריט שברצונם לרכוש, לבחור את כמות היחידות ו/או המשקל הרצויים ולהוסיפם לסל הקניות. 
  4. בסיום איסוף הפריטים המשתמשים ילחצו על “מעבר לקופה”
  5. המערכת תציג את “סיכום ההזמנה”, הכולל את הפרטים ואת מחירם הסופי, הטבות שמומשו, בתוספת עלות משלוח המוצרים. 
  6. באחריות המשתמשים לבדוק כי המוצרים אשר הם מזמינים תואמים למבוקשם ולרגישויות ו/או אלרגיות למזון הידועות להם .
   בנוסף עליהם לבדוק כי סיכום ההזמנה אכן מתאים לכמות המוצרים המבוקשים. 
  7. המחיר של הפריטים המפורסמים באתר כולל מע”מ.  מחירי המוצרים אינם כוללים תשלום עבר המשלוח שיצטרף לסך הכולל של ההזמנה.
  8. לאחר וידוא של ההזמנה לפרטיה, על המשתמשים להשלים את הרכישה על ידי לחיצה על “מעבר לתשלום”, למלא את הכתובת המיועדת (לקוחות עסקיים: גם איש קשר לקבלת המשלוח ויתר הפרטים המבוקשים) או לבחור באיסוף עצמי מכתובת החברה המפורטת באתר.
    לאחר כן על המשתמשים לבחור באחת האפשרויות המוצעות לתשלום – “תשלום בכרטיס אשראי” או “תשלום טלפוני”. 
  9. בעת בחירה ב”תשלום בכרטיס אשראי”, המשתמשים יועברו לאתר תשלומים מאובטח לצורך הזנת אמצעי התשלום. יובהר בזאת כי העסק אינו שומר ו/או מאחסן בכל אופן שהוא את פרטי אמצעי התשלום. 
  10. התשלום יבוצע ע”י כרטיס אשראי אשר הונפק בישראל /או על פי כל אמצעי תשלום אחר אשר יאושר מראש על ידי החברה. החברה רשאית (אך אינה מתחייבת) לאפשר עסקה של פריסה לתשלומים, בהתאם לתנאי החברה אשר הנפיקה את כרטיס החיוב. המזמין יישא בכל ריבית ו/או כל תשלום אחר אשר יתווסף למחיר העסקה בעקבות הפריסה לתשלומים. 
  11. העסק שומר לעצמו את הזכות לשנות את אופן ביצוע התשלום ו/או אמצעי ו/או צורות התשלום המקובלים עליה ו/או לקבוע הגבלות אודות פריסה לתשלומים או שלא לאפשר פריסה כאמור וכיוצא באלה, ללא הודעה מוקדמת ועל פי שיקול דעתו הבלעדי.
  12. לאחר סיום ההזמנה תוצג ההודעה “ההזמנה התקבלה בהצלחה” עם מספר למעקב. בהודעה זו אין אישור לקבלה של ההזמנה במשרדי החברה. אישור סופי יתקבל לכתובת הדואר האלקטרוני איתה בוצעה ההרשמה לאתר יחד עם קבלה מפורטת של ההזמנה. ההזמנה תחשב כהזמנה שהתקבלה רק לאחר קבלת אישור סופי על התשלום וקבלת פרטי ההזמנה.
   במקרה של בחירה בביצוע תשלום טלפוני, ההזמנה תחשב כהזמנה שהתקבלה, רק לאחר שיחה טלפונית מנציג וקבלת אישור כתוב במייל או בהודעת WhatsAPP  לאחריה.
  13. המחיר של המוצרים הוא המחיר שיופיע באתר בעת ביצוע ההזמנה והתשלום עליה. העסק ישתדל לעדכן  (אך אינו מחוייב) במידה ויהיה שינוי במחיר בין ביצוע ההזמנה והתשלום עליה בפועל.
  14. הזמנה שנקלטה החל משעה לפני תום פעילות מוקד שירות הלקוחות ו/או בימי ו’, שבת וחג (בהם מוקד שירות הלקוחות אינו נותן מענה) תטופל ביום העסקים הבא.
 3. אספקת המוצרים:
  1. תיאום משלוח המוצרים יבוצע באמצעות האתר ו/או בשיחה טלפונית עם שירות הלקוחות, בהתאם לנתונים שמסרו המשתמשים ובהתאם לזמינות שירותי המשלוחים. 
  2. אספקת המוצרים תהיה בין הימים: א’-ה’ בין השעות 7:30-20:30, ובימי ו’ החל מ 7:30, ועד כשעה וחצי לפני כניסת השבת.
  3. המשלוחים יסופקו לאזורים המוגדרים בחברה כאזורי משלוחים ומופיעים ברשימה באתר.
  4. מחיר המשלוח ייקבע בהתאם ליעד, ויוצג לאחר הזנת הכתובת למשלוח. ייתכן שוני בתעריפים, בהתאם לכתובת המשלוח. העסק אינו מתחייב לבצע משלוח מוצרים מחוץ לאזורי המשלוח. 
  5. ככל ובוצעה הזמנה לכתובת המצויה מחוץ לאזורי המשלוח, באחריותו  המלאה של המזמין לדאוג לאיסוף ההזמנה מכתובת העסק (במסגרת זמני האיסוף אשר תואמו עמו. 
  6. אספקת המוצרים תבוצע לפי טווח השעות הרצוי שנבחר בידי הלקוח בעת ביצוע ההזמנה. באיסוף עצמי, שעת האיסוף הינה בתיאום מול שירות הלקוחות.
   העסק אינו אחראי במקרה של שיבושים בשעת האספקה, בשל כח עליון. לרבות סגירת כבישים ופגעי מזג אוויר.
  7. אספקת המוצרים טעונה באישור של התשלום על ידי חברת האשראי, זמינות המוצרים או המלאי באתר ובזמינות שירותי המשלוח, הכול על פי שיקול דעת החברה. 
  8. אם לא יתקבל אישור לביצוע העסקה מחברת האשראי או כי ישנו חוסר בפריטים שהוזמנו בחברה, החברה תשתדל למסור הודעה מתאימה למזמין.
  9. אם לא יתקבל אישור לביצוע העסקה מחברת האשראי על אחריות המזמין ליצור קשר עם החברה על מנת להסדיר את התשלום. אם הזמין לא הסדיר את התשלום תוך יום עסקים ההזמנה מבוטלת באופן חד צדדי.
  10. העסק ו/או הנהלת האתר ו/או צוות האתר ו/או מי מטעמם לא יישאו בכל אחריות במקרה של עיכוב ו/או תקלה ו/או נזק אשר אינו נובע מפעילות האתר לרבות במקרים של כוח עליון ו/או מקרים אחרים אשר אינם בשליטתם, לרבות תקלות הנובעות מהשבתת רשות הדואר / מחדלי חברת השילוח, אמצעי תחבורה או כל גורם אחר שאינו בשליטתו של צוות האתר.
  11. באחריות המזמין להימצא בכתובת שנמסרה או לדאוג לנוכחות של מקבל אחר למשלוח מעל גיל 18 על מנת לקבל את המשלוח.
   ככל והמזמין ו/או אדם מטעמו לא יהיו נוכחים בכתובת שנמסרה בעת הזמנים שנקבעו לאספקה, העסק ישתדל (אך אינו מתחייב) לעשות מאמץ ולאתר את המזמין באמצעות מספר הטלפון שמסר בעת ההזמנה. ככל ולא יעלה בידי החברה לאתר את המזמין ו/או במידה ולא נמצא בכתובת למשלוח אדם אשר יש ביכולתו ובהרשאתו לקבל את ההזמנה, ההזמנה תוחזר למשרדי החברה ועל המזמין לדאוג לאסוף את ההזמנה מכתובת החברה עד לחצי שעה לפני תום פעילות החברה באותו יום. מובהר כי במקרה זה לא יינתן זיכוי ו/או החזר על מחיר המשלוח והמזמין יישא בעלות ההזמנה ובדמי המשלוח באופן מלא. החברה לא תהא אחראית לכל נזק ו/או הפסד בעקבות כך
  12. היות שמדובר במוצרי מזון ומוצרים פסידים, החברה שומרת לעצמה את הזכות להשמיד או למסור למוסדות צדקה, כל הזמנה שהוכנה ולא נאספה עד חצי שעה לפני תום פעילות החברה ביום האיסוף שסוכם עליו, וללא כל החזר כספי. המזמין מוותר על כל טענה ו/או דרישה בעניין זה. 
  13. מועדי אספקת המוצרים, אזורי המשלוח והחלוקה ושעות פעילות מוקד הלקוחות נתונים לשינויים, והכל בהתאם לשיקול דעת החברה. 
 4. המוצרים באתר ומחיריהם:
  1. תמונות המוצרים באתר הן להמחשה בלבד. ייתכנו שינויים בין המוצרים באתר לבין המוצרים הסופיים שיתקבלו ו/או רכיביהם כפי שמופיעים בתמונות. 
  2. העסק ראשי להחליף ולשנות את מגוון הפריטים המוצגים באתר, וללא הודעה מוקדמת ועל פי שיקול דעתו הבלעדי. 
  3. המחיר המצוין ליד המוצרים משקף את מחירם ביום ביצוע ההזמנה. במידה ומועד האספקה שונה מיום ביצוע ההזמנה, המחיר המחייב יהא זה המופיע באתר במועד ביצוע התשלום ועל המזמין להתעדכן במחירי המוצרים. 
  4. ייתכן שינוי בין מחיר המוצרים אשר מציע העסק באתר לבין מחיר המוצרים בהזמנה טלפונית ו/או בכל אופן אחר. 
  5. באחריות המזמין להודיע לעסק על כל רגישות מיוחדת הנוגעת לרכיבי המזון המוזמן.
  6. מובהר בזאת, כי סביבת ההכנה של המוצרים, חשופה לאלרגניים נפוצים מכל הסוגים. כל בקשה לגרוע אלרגן מסויים מן המזון, כרוכה בהבנה ובהסכמה של הלקוח, לאפשרות שהמזון עשוי להכיל עקבות אותו אלרגן.
  7. במקרה של חוסר בפריטים מסוימים בהזמנההעסק יעשה מאמץ סביר לצור קשר לעדכן את המזמין על כך, וכשיתאפשר להציע למזמין מוצר חלופי. 
  8. העסק אינו מתחייב לשמור על היסטורית הזמנות ורכישות באתר. החברה רשאית למחוק את “סל הקניות” של המזמין, ככל ולא בוצעה הזמנה בפרק זמן של 48 שעות מרגע הוספת המוצר.  
  9. הטבות, הנחות ומבצעי קידום מכירות באתר: העסק רשאי לקיים מבצעי קידום מכירות באתר, על פי שיקול דעתו הבלעדי. המוצרים יסופקו במחיר מוזל בהתאם למבצעי קידום מכירות באתר, אך ורק אם המבצע היה בתוקף בעת ביצוע ההזמנה ועודנו בתוקף בעת מועד האספקה. 
 5. שינוי הזמנות, ביטולן ומדיניות החזרת מוצרים:
  1. מדיניות החזרת המוצרים, ביטול ו/או שינוי הזמנת המוצרים כפופה להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א- 1981 (“חוק הגנת הצרכן) והתקנות על פיו, הוראות חוק המכר, התשכ”ח 1968, הוראות חוק כרטיסי חיוב ו/או על פי כל דין. 
  2. העסק לא מאפשר החזרת הזמנות לאחר שהן סופקו ללקוח. לא ניתן להחזיר או לבטל הזמנת מוצרי מזון ופריטים שהוזמנו.
  3. על המזמין לבדוק את המוצרים שהתקבלו עם קבלתם ואת התאמתם להזמנה. ככל שסופקו מוצרים ו/או פריטים שאינם תואמים להזמנה ו/או ככל שההזמנה לא סופקה במלואה, על המזמין להודיע על כך לעסק בתוך שעה מרגע קבלת ההזמנה. אי הודעה כאמור תיחשב כוויתור של המזמין על כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בקשר עם המשלוח וכהבעת שביעות רצונו מההזמנה שסופקה ותכולתה. 
  4. ביטולים ושינויים:

בסעיף זה:

הזמנה” – הזמנה שבוצעה דרך האתר בלבד. 

מועד האספקה” – מועד ביצוע המשלוח, המועד אשר תואם לאיסוף או מועד האירוע כפי שסוכם עליו, לפי העניין. 

עלות ההזמנה הכוללת” – למעט אם צוין אחרת, לרבות דמי משלוח היכן שקיימים. 

יום עבודה“- ימי א’-ו’ בלבד, ולמעט חגים ו/או ימי שבתון. 

 1. לא ניתן לבטל הזמנה מרגע וזו סופקה. 
 2. ביטול הזמנה עד 30 ימי עבודה לפני מועד האספקה אשר נקבע יחויב בסך של 5% משווי ההזמנה הכולל או בסך של 100 ₪, לפי הנמוך מהם. 
 3. ביטול הזמנה החל מ- 30 ימים ועד 14 ימי עבודה לפני מועד האספקה אשר נקבע, יחויב בסך של 25% משווי ההזמנה הכולל. 
 4. ביטול הזמנה החל מ- 14 ימים ועד 3 ימי עבודה לפני מועד האספקה אשר נקבע, יחויב בסך של 50% משווי ההזמנה הכולל. 
 5. ביטול הזמנה החל מ- 3 ימי עבודה לפני מועד האספקה אשר נקבע ואילך יחויב במלוא עלות ההזמנה (100%). 
 6. בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה אשר נגרמו ע”י העסק ו/או מי מטעמו, או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע או כל הפרה אחרת של החוזה ע”י העסק, לא ייגבו דמי ביטול והמוצר יוחזר על חשבון העסק. מובהר בזאת כי חוסר במוצר ו/או פריטים מסוימים מההזמנה, לא יהווה עילה לביטול העסקה בגין אי פגם ו/או אי התאמה. במקרה ולא סופק מוצר ו/או פריט, מסיבת חוסר במלאי ו/או סיבה אחרת, העסק יספק למזמין החזר כספי בהתאם לשווי הפריט אשר חויב ו/או מוצר חלופי, כפי שאושר על ידו, ותספק את יתרת ההזמנה.
 7. שינוי הזמנות
  1. שינוי הזמנות, לרבות שינוי של מועד אספקת הזמנה והפריטים המוזמנים יעשה בהסכמת העסק בלבד. 
  2. בקשת מזמין לשינוי הזמנה תימסר בשעות הפעילות, באמצעות כתובת דוא”ל עד 3 ימי עבודה לפני מועד האספקה המקורי אשר סוכם עליו. 
  3. מזמין שיבקש שינוי של ההזמנה בין 14 ועד 3 ימי עסקים לפני מועד האספקה המקורי אשר נקבע, יחויב בתוספת בסך של 25% מגובה ההזמנה. סירוב לתשלום התוספת המצויינת בסעיף זה דינה כביטול ההזמנה כולה והעסק יגבה את דמי הביטול המפורטים בהסכם זה. 
  4. לא ניתן לשנות הזמנה החל מ – 3 ימי עבודה לפני מועד האספקה המקורי אשר נקבע. דין שינוי זה הינו כדין ביטול ההזמנה והעסק יגבה על כך את מלא עלות ההזמנה.  
 8. העסק רשאי מצידו לשנות או לבטל את ההזמנה, בכפוף למסירת הודעה על כך למזמין טרם המועד הקבוע לאספקה. לא ייגבה תשלום על הזמנה שבוטלה על ידי העסק. 
 9. שירותים נוספים:
  1. האתר מאפשר למשתמשים למסור את פרטיהם על מנת לקבל הצעות עבור קייטרינג לאירועים, כיבוד לימי עיון, הרמות כוסית וכיו”ב. מסירת הפרטים באמצעות האתר אינה מהווה אישור על קבלת המידע אצל החברה או על הסכמת העסק לספק שירותים.
  2. התפריטים המוצגים באתר לא יחייבו את העסק בכל אופן שהוא. ייתכנו שינויים בין המוצרים, הרכיבים, הפריטים, הכמויות  אשר יפורסמו לבין אלה אשר יסופקו לאחר ביצוע ההזמנה. ייתכן שינוי בין המחירים המוצגים באתר לבין המחירים במשרדי החברה. יובהר כי רק הזמנה אשר התקבלה ואושרה על ידי העסק, על פי שיקול דעתו הבלעדי, תכובד. 
 10. אחריות ושיפוי
  1. העסק אינו אחראי לכל נזק אשר ייגרם למזמין בעקבות השימוש באתר ו/או ביצוע הזמנות או רכישות באתר.
  2. העסק עושה מאמצים לספק מוצרים איכותיים ושוקדת על טיבם של המוצרים ורכיביהם. עם זאת, העסק לא יהיה אחראי לכל נזק, בגוף או ברכוש, ו/או הפסד, אשר נובע מהשימוש באתר ו/או מהמוצרים אשר יסופקו במסגרת השירותים המוצעים באתר, והכל בכפוף לאמור בכל דין.  על המזמין ובאחריותו לוודא כי המוצרים תואמים לצרכיו ולרגישויותיו השונות, ככל שישנן
  3. העסק לא יהיה אחראי לכל נזק אשר ייגרם למזמין עקב טעות ו/או מחדל מטעמו, לרבות טעות בעת הזנת הפרטים האישיים, הזמנת המוצרים, הזנת המוצרים, הזנת כתובת למשלוח המוצרים וכיוצא באלה. יובהר כי האחריות לכל נזק שיגרם לעסק, למזמין או לכל צד שלישי אחר עקב טעות של המזמין תוטל על המזמין, על כל המשתמע מכך. 
  4. באתר עשויים להופיע קישורים לאתרים אחרים או לפרסומות. אתרים אלה אינם נתונים לשליטת העסק והוא אינו נושא בשום אחריות לתכנים המופיעים בהם או להסתמכות על אותם תכנים.
  5. הנהלת האתר או מי מטעמה לא תישא באחריות לכל תוכן פרסומי או מידע מסחרי אחר שיפורסם באתר שלא על-ידה. אין לראות בפרסומים באתר משום המלצה ו/או חוות דעת או הבעת דעה או עידוד, מצד הנהלת האתר לרכוש את המוצר ו/או לעשות שימוש בשירות או מידע המוצג בפרסומת.
  6. המשתמש באתר מתחייב לשפות את הנהלת האתר, עובדיה, המנהלים בה או מי מטעמה בגין כל נזק, אובדן-רווח או הוצאה שייגרמו להם עקב הפרת תנאי שימוש אלה על ידו, לרבות הוצאות משפטיות. אין בשיפוי כדי לגרוע מכל סעד שהחברה האתר או מי מטעמה זכאים לו על פי דין.
  7. המשתמש יהיה מנוע מלהעלות כל טענה או דרישה כלפי העסק או הנהלת האתר בכל הקשור לגבולות האחריות לנזק כאמור.
 11. אבטחת מידע

האתר מכבד את פרטיות המשתמשים ומפעיל מערכות אבטחה מתקדמות לשם אבטחת המידע שנמסר על-ידם. למרות מאמצי אבטחת המידע אין ודאות מוחלטת כי המידע לא ייחשף במקרה של פריצה למערכות האתר או שרתי האתר. המשתמשים מסכימים כי העסק ו/או מי מטעמו לא יישאו בשום אחריות לחשיפת המידע בכל מקרה של פריצה למערכות האתר או שרתיו. המשתמשים מוותרים על כל דרישה, תביעה או טענה נגד האתר בשל כך.

 1. מדיניות פרטיות האתר:
  1. מדיניות הפרטיות באתר היא לפי המפורסם בקישור הבא .
  2. הסכמה לקבלת דיוור ישיר ודברי פרסומת מהאתרמובהר בזאת כי בכוונת העסק לעשות שימוש בכתובת הדוא”ל ומספר הטלפון אשר מסרו המשתמשים בעת ההרשמה ו/או השימוש באתר לצורך שירותי דיוור ישיר כהגדרתם בחוק הגנת הפרטיות, התשמ”א-1984, לרבות שליחת מידעון (“ניוזלטר”) על מוצרים ושירותים וכן כל חומר שיווקי או דבר פרסומת כהגדרתו בחוק התקשורת (בזק ושידורים), תשמ”ב-1982.
  3. בכפוף לאמור במדיניות הפרטיות, הרישום לאתר והשימוש בו, כולל מסירת פרטים אישיים, מהווה הסכמה לקבלת חומר שיווקי באמצעות הדואר האלקטרוני בתדירות הנתונה לשיקול דעת הנהלת האתר. 
  4. העסק עושה שימוש בתוכנות דיוור אלקטרוני ובשירותי שליחת מסרונים (SMS), המופעלים על ידי צדדים שלישיים, לרבות לצורך שליחת הצעות מיוחדות הקשורות לשירותי החברה ו/או לשירותים הקשורים לשירותים אלה. החברה מאפשרת למשתמשים אפשרות להסיר את הפרטים האישיים ולחסום את האפשרות לקבלת דיוור ישיר ומסרונים כאמור (opt-out).
  5. המשתמשים יכולים לבקש בכל עת להפסיק את קבלת החומר השיווקי באמצעות פנייה להנהלת האתר באמצעות כתובת הדוא”ל הבאה 
 2. שימושים אסורים:
  1. חל איסור לעשות שימוש בכל מידע המופיע בו ובכל שירות המוצע בו לצרכים מסחריים שלא אושרו מראש ובכתב על ידי החברה. 
  2. המשתמש מסכים שלא לעשות באתר כל שימוש שאינו חוקי וכן כל שימוש המנוגד לתנאי השימוש, ובכלל זאת שימוש העלול להביא לפגיעה או השבתה של האתר או לפגיעה בחוויית המשתמש של משתמשים אחרים באתר או שימוש שיש בו ניסיון לדלות או להשיג מידע או חומר הכלול באתר או בשרתיו בכל אמצעי אחר מלבד האמצעים שמספק האתר למשתמשיו לשימוש כדין, וכן להימנע מכל איסוף מידע על משתמשים אחרים ללא הסכמתם המפורשת.
 3. קניין רוחני
  1. כל זכויות הקניין הרוחני בתכנים המופיעים באתר: עיצוב האתר, תמונות, קבצים גרפיים, יישומים, קוד מחשב, טקסטים וחומרים נוספים, כולל מחיר המוצרים ואופן הצגתם באתר וכיו”ב שייכות לעסק או לצד שלישי שהתיר לחברה לעשות בהם שימוש. 
  2. המשתמשים אינם רוכשים זכויות כלשהן באתר או בזכויות היוצרים הקשורות בו, למעט הזכות לעשות שימוש על פי השירותים והמאפיינים של האתר. 
  3. אין לעשות כל שימוש באתר או בתכניו ותכולתו ללא הסכמה מראש ובכתב מעת בית העסק.
  4. למען הסר ספק, העסק אינו אחראי לכל הפרה של זכות קניין רוחני כלשהי לרבות של זכויות יוצרים, סימני מסחר, סודות מסחריים, וכיוצא באלה, ולכל פגיעה הנעשית בקשר ו/או כתוצאה משימוש באתר שלא על פי תנאי שימוש אלה. 
 4. המחאת זכויות וחובות:

העסק רשאי להמחות את זכויותיו או את התחייבויותיו ולהסב זכויותיו, בכל עת לפי תנאי שימוש אלה, לצד שלישי, עפ”י שיקול דעתו הבלעדי, לרבות העברת כל/רוב נכסיו, באמצעות מכירה, מיזוג, העברת בעלות ו/או בכל דרך אחרת, ובלבד שזכויות המשתמש, לפי הסכם זה, לא ייפגעו מעצם הסבת הזכויות. במקרה כנ”ל יועברו פרטי המשתמש שבידי הנהלת האתר לצד השלישי, שיקבל את הזכויות באתר, והמשתמש מסכים לכך מראש.

 1. שונות:
  1. על הסכם זה חלים דיני מדינת ישראל. סמכות השיפוט הבלעדית בכל סכסוך או מחלוקת הנובעים מהשימוש באתר נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוז תל-אביב. 
  2. תקופת התיישנות מוסכמתהמשתמשים מודעים ומסכימים לכך שתקופת ההתיישנות בנוגע לכל תביעה ו/או דרישה ו/או טענה אשר נובעת למשתמשים בעקבות השימוש באתר ו/או בשירותים המוצעים בו, כנגד העסק ו/או מי מטעמו, תעמוד על שישה חודשים, בהתאם להוראות חוק ההתיישנות, תשי”ח- 1958.
  3. כל הודעה שתישלח על ידי הנהלת האתר למזמין, על פי הכתובת אשר מסר לחברה בעת הרישום ו/או ביצוע ההזמנה, תיחשב כאילו הגיעה ליעדה לאחר 48 שעות מיום שנמסרה לדואר ישראל, ואם נשלחה באמצעות דוא”ל או פקסימיליה – תיחשב כאילו נמסרה ביום שליחתה, בכפוף להצגת אישור על השליחה.